IPTV

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
×
Hakkımızda
Biz Kimiz ?

2012 senesinde Hollanda merkezli olarak kurduğumuz ve daha sonrasında dünyanın geneline yaydığımız IPTvAl markamız, server hizmetleri konusunda alanında öncü bir konumda hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan IPTV server hizmetleri müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Alanında uzman olan yazılımcılarımız ile beraber verdiğimiz hizmet modeli, dünyanın geneline yayılan global bir yelpazede müşterilerimiz ile buluşmaktadır. Firmamız bu konuda tüm dünya dilleri ile müşterilerimize destek verir.

100%
Kalite
3200+
Mutlu Müşteri
15+
Ödüllerimiz
173+
Şehir
Paketini Seç İzleme Başla !
SİZİN İÇİN !
Sizin için Neler Yapıyoruz !

IptvAl olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Spor, sinema, belgesel, film gibi birbirinden farklı türleri tek bir yerde izlenebilen paketler sayesinde evde TV keyfini müşterilerimize yaşatıyoruz. Ay bazında farklı üyelik paketlerimiz mevcut. Aynı zamanda iptv rakiplerinden farklı olarak online hizmet sağlıyor.

Destek Birimimiz

Online hizmetimiz ile 24 saat müşterilerimiz için aralıksız çalışıyoruz. Sitemizde yer alan 7 gün 24 saat hizmet veren destek ekibimiz müşteri sorunların anında yanıt veriyor. Hem teknik sorunların hem de kanallarla ilgili olarak diğer soruların anında çözüme kavuşabileceği bir platform kuruluyor. 2002 yılında Hollanda’da başlayan şirketimiz gelişerek ve dünyaya yayılarak hizmet vermeye devam ediyor. Sayısız kanalın bir arada bulunabileceği eşsiz bir hizmet veriyor.

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimiz için en kaliteli içerikleri, en sevilen filmleri ve belgeselleri bir araya topluyoruz. Bu sayede sıkılmadan izlenebilecek bir TV heyecanı yaşatıyoruz. Kaliteli ve uzman ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışıyoruz.

IPTV Kullanıcı

İster tek ister de iki kişilik iptv satın al paketi sitemizde mevcut. Aynı zamanda aylık bazda çalıştığımız için alınan ay sayısına göre de fiyat değişiyor. 1 Aylık fiyat 40 TL iken 6 aylık paket 120 12 Aylık ise 170 TL. Aynı zamanda sınırsız üyeliğimizde var. Bunun ücreti ise 700 TL sınırsız üyelik sayesinde uzun yıllar boyunca iptv üyesi olunuyor. 2 kullanıcılı paketimiz için ise fiyatlar yaklaşık 2 katına yaklaşıyor. Bu modda sınırsız üyelik 1100 TL, 1 aylık fiyat 60 TL, 12 aylık fiyat 120 TL şeklinde ilerliyor. Kullanım ayı arttıkça fiyat daha az bir oranda artış gösteriyor. Paketimizi satın almak istediğiniz zaman Whatsapp ile yönlendiriliyor ve işlem en kısa sürede tamamlanıyor.

IPtvAl
IPTV Nedir

İPTV nedir, internet üzerinden görüntü ve ses aktarımı anlamına gelmektedir. Dünya üzerindeki birçok Televizyon servisleri IP Video Server kullanıp Internet üzerinden kendi yayınlarının izlenebilmesini sağlamışlardır. Aslında TV Sinyallerinin uydu veya karasal yayın aracılığı ile değil de internet üzerinden sağlanacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle de internet bağlantı hızının yüksek olması gerekir.
Bir yayın sağlayıcısı açısından IPTV karmaşık bir sistemdir. Kullanılması istenen tüm videolar için kaliteli bir depolama sistemine ve kullanıcıların istediği programları seçmesine izin veren bir arabirime ihtiyaç vardır.

Kanal Listesi
Kesintisiz iptv kanalları
HABER KANALLARI
BELGESEL KANALLARI
YABANCI KANALLAR
ULUSAL KANALLAR
SİNEMA KANALLARI
VE DAHA FAZLASI
BLOG
Son Blog Yayınları
YASAL UYARI

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden www.iptval.org sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.Hak İdda ettiğiniz içerigin kaldırılması için lütfen bize info@iptval.org adresinden ulaşın

WhatsApp