En iyi İPTV Oynatıcısı
×
IPTVal.Org
En iyi İPTV Oynatıcısı

Android, iOS ve Windows için En iyi 11 IPTV Oynatıcı

Fişi kabloya kısa bir süre önce çektiyseniz ya da üzereyseniz, yalnız değilsiniz. 2013-2019 arasında, eMarketer’e göre fişi çeken ABD evlerinin sayısı iki katına çıktı  .

Kordon kesiciler Amerika’da 20 milyondan 40 milyona büyüdü, ancak TV artık heyecan verici değil. Geleneksel kablolu televizyon, video akışı hizmeti Netflix ve IPTV hizmetleri gibi diğer TV hizmetlerine kıyasla sadece modası geçmiş ve pahalıdır.

Geleneksel kablo TV’den İnternet Protokol Televizyon Servislerine (IPTV) geçiş yaparken nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Kablodaki kabloyu kestiğinizde ve IPTV’ye geçtiğinizde, en sevdiğiniz programları nasıl izleyeceğinizi anlamaya başlıyorsunuz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda platform, cihaz ve format olduğundan, IPTV‘yi izlemek için tek bir boyuta uyan tek bir boyut yoktur. Her şey benzersiz ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Bu nedenle, hangisinin sizin için en uygun olduğuna kolayca karar verebilmeniz için mevcut en iyi cihazları ve oyuncuları anlamanız için araştırma yaptık.

İster Windows, Android veya iOS cihazınızdan TV izlemek isterse de bilgisayarınızdan izlemek isteyin, 2020’de en iyi modern TV deneyimini elde edebilmeniz için mevcut en iyi 11 IPTV oynatıcısını kapsayacağız.

1. Mükemmel Oynatıcı: Windows ve Android için # 1 IPTV Oynatıcı

Mükemmel Oynatıcı: Windows ve Android için IPTV Oynatıcı

Sıkı bir Apple kullanıcısıysanız # 2’ye geçin. Ancak, Apple kullanıcısı değilseniz, Perfect Player ilk 11 listemizdeki en iyi IPTV oynatıcı olabilir. Mevcut en popüler IPTV oynatıcılardan biridir ve Android, Windows ve Linux işletim sistemlerini destekler.

Tüm pazarı kapsamamasına rağmen, Perfect Player hala mevcut olan en uygun ve yetenekli IPTV oyuncularından biri olmaya devam ediyor. Dijital-analog dönüşüm sistemine sahip akıllı bir cihaz, bilgisayar veya TV seti kullanıp kullanmadığınıza izin veren bir set üstü kutu oynatıcıdır.

Perfect Player teknik olarak mevcut en uyumlu IPTV oynatıcı değildir, ancak çoğu insanın ihtiyacını karşılamak için bir ton dosya uyumluluğu sunar. En popüler çalma listesi dosya türlerini destekleyen hem M3U oynatıcı hem de XSPF oynatıcı gibi davranır. Ayrıca XMLTV, JTV ve EPG dosyaları için destek sunar.

Perfect Player’ın bu kadar popüler olmasının ana nedeni, kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Güzel, minimalist bir tasarıma sahiptir ve çok kullanıcı dostudur. Ekran, izleme deneyiminizi engellemeden görmeniz gereken her şeyi gösterir. Ayrıca, diğer oyuncuların sağlamadığı bir dizi çözünürlük ve ölçek için birçok seçeneğe sahiptir.

Perfect Player, kullanımı kolay arayüzü ve sorunsuz tasarımının yanı sıra uzaktan kumandanıza veya akıllı telefonunuza bağlanmanıza da olanak tanır.

2. rIPTV: Apple iOS için # 1 IPTV Oynatıcı

 rIPTV: Apple iOS için # 1 IPTV Oynatıcı

Apple kullanıcısı mısınız? Eğer öyleyse, rIPTV’yi kontrol etmek isteyeceksiniz, çünkü sadece adı geleneksel TV’nin ölümüne mizahi bir şekilde atıyor. Apple uyumlu birkaç IPTV uygulaması olsa da, Apple kullanıcılarına hizmet etmeye odaklanan pek çok şey yoktur.

rIPTV de Android kullanıcılarına hizmet sunuyor, ancak kendilerini Apple hayranları için go-to IPTV oynatıcı olarak pazarda konumlandırdılar. Oynatıcı Apple TV’de ve tüm OSX ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

Apple cihazı kullanmıyorsanız, farklı bir oyuncu seçmek en iyisidir. rIPTV, Android veya Windows cihazlarında bulunmayan yazılım veya dosya biçimleriyle Apple’a özgü uyumluluk sorunları gibi oynatıcıdaki küçük nüanslara çözümler sunar. Ayrıca, Apple ile kullanılamayacak 3. taraf eklentileri almaya çalışırken bazı sorunlar yaşayacaksınız.

rIPTV, diğer işletim sistemlerinin sunduğu yetenek ve çok yönlülük üzerinden genel Apple tasarım mantrasını ve kullanıcı arayüzünü takip ediyor gibi görünüyor. Başka bir deyişle, rIPTV diğer IPTV oynatıcılarla aynı harika özelliklere sahip olmayacak ve açık kaynaklı geliştirilen ve IPTV deneyimini iyileştirmek için düzinelerce 3. taraf eklentisi sunabilen IPTV oyuncularının çok daha gerisinde. Ancak, diğer Apple ürünleriyle birlikte, zor bir kurulum, kullanım veya işlevsellik hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır, çünkü herkes için her şey basittir.

Sonuç olarak, rIPTV aslında VLC Player adı verilen en iyi 11 oyuncumuzdan birinin iOS dostu sürümüdür. VLC Player, hem Apple hem de Android kullanıcıları için uyumluluk sunar, ancak rIPTV, bir Apple fanının IPTV’yi kolayca izlemeye başlaması için en hızlı, en basit yolu sunar.

3. Kodi: Büyük TV’ler ve Projektörler için En İyi IPTV Oynatıcı

Kodi: Büyük TV'ler ve Projektörler için En İyi IPTV Oynatıcı

Apple hayranıysanız ancak Perfect Player’ı kullanabilmeyi diliyorsanız, henüz şansınız kalmadı. Kodi’yi harika bir alternatif olarak öneriyoruz.

Perfect Player’dan biraz daha fazla yapılandırmanız gerekeceğinden, kurulum o kadar sorunsuz değildir. Perfect Player özel olarak bir IPTV oynatıcı olarak tasarlanırken, Kodi sabit diskinizde müzik, film ve diğer medya türlerini çalabilen genel bir medya oynatıcı olarak yapılır. Kurulumu zor olsa da, Kodi mevcut en iyi hepsi bir arada medya oynatıcılarından biridir.

Kodi, açık kaynaklı bir proje olduğu için Perfect Player ve rIPTV’den biraz daha karmaşık. Bununla birlikte, açık kaynak kodlu olduğu için Kodi, artırılmış işlevsellik için bir ton 3. taraf eklenti ve eklenti sunar.

Kodi, deneyimi kontrol etmek için tam entegre bir uzaktan kumanda kullanmanıza izin verebilir. Ayrıca, evde büyük bir TV monitörünüz veya bir projektörünüz varsa, Kodi oynatıcısının 10 metreye kadar çalışan bir ekran boyutu ayarına sahip olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. oyun için veya bir aile filmi gecesi için arkadaşlarınız olsun.

4. Plex: Kütüphane Erişimi için En İyi IPTV Oynatıcı

Plex: Kütüphane Erişimi için En İyi IPTV Oynatıcı

Kodi’nin herhangi bir rekabeti varsa, Plex. Çok hızlı bir şekilde piyasadaki en iyi IPTV oynatıcılarından biri haline geliyor. Ve güzel tasarımı ve kullanıcı deneyimi nedeniyle değil, programlama yetenekleri nedeniyle.

Canlı TV yayını yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bir şey, herkesin aynı dosya formatlarını, kodlu seçenekleri veya protokolleri kullanmamasıdır. Bu, özel IPTV akış hizmetiniz için yanlış IPTV oynatıcısını alma şansınız olduğu anlamına gelir, yani hiçbir şey izleyemezsiniz. Ancak, Plex bu sorunları rakiplerinin çoğundan çok daha iyi kod dönüştürme çözümleri sunarak çözer.

Örneğin, Plex oynatıcı medya dosyalarını gerçek zamanlı olarak kodlayabilir, böylece içeriğinizin yüklenmesini acıyla beklemenize gerek kalmaz. Bu, sinir bozucu tampon ekranlarını atlayacağınız ve peşinde olduğunuz şovun içine gireceğiniz anlamına gelir.

Plex’in kullanıcı deneyimi de oldukça etkileyici. Plex, içeriğinizin tamamını diğer birçok IPTV oynatıcıdan farklı olarak tek bir kitaplıkta saklayabilir, böylece dosyalar arasında sıralama yapmadan cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Plex ücretsiz bir hizmet değildir, ancak piyasadaki en iyi IPTV deneyimlerinden birini sağlarlar. Üstün hizmetleri, teknik bir sorunuz olduğunda her zaman hazır olan mükemmel bir müşteri destek ekibi içerir.

5. VLC Medya Oynatıcı: PC için # 1 IPTV Oynatıcı

VLC Media Player: PC için # 1 IPTV Oynatıcı

Daha önce de belirtildiği gibi, VLC aslında Apple olmayan kullanıcılar için yapılmış rIPTV’nin orijinal sürümüdür.

VLC Player hem Apple hem de Android kullanıcıları için teknik olarak uyumludur, ancak bir Apple hayranıysanız, rIPTV en sevdiğiniz programları izlemeye başlamak için en basit ve en kolay çözümü sunar. VLC Media Player, ilk 11 listemizdeki en eski IPTV oynatıcıdır, ancak yine de inanılmaz. TV, filmler, müzik ve görüntüler dahil olmak üzere çok çeşitli dosya formatlarını çalabilen en iyi her şey dahil multimedya oynatıcılardan biridir. Ancak, büyük bir yeteneğe sahip olmasına rağmen, kullanımı en kolay oyuncu değildir.

VLC Media Player, görüntüleme deneyiminizi geliştirebilecek bir ton 3. taraf eklentisiyle de yığınlanmıştır. Windows kullanıcıları, şovlarınızı 4K çözünürlükte izleme özelliği de dahil olmak üzere özellikle bir ton görüntüleme seçeneğine sahiptir.

VLC’nin en büyük dezavantajlarından biri, arayüzün biraz modası geçmiş olabileceğidir. Ancak, isterseniz, biraz teknoloji meraklısı özelleştirme çalışmasıyla ekranı özelleştirebilirsiniz.

6. GSE Akıllı IPTV: En İyi Akıllı Telefon ve Tablet Arayüzü

GSE Smart IPTV: En İyi Akıllı Telefon ve Tablet Arayüzü

Teknolojideki gelişmelerle birlikte TV izleme şeklimizde değişiklikler oluyor. Akıllı telefonlar ve tabletlerden daha belirgin bir şey yok. Artık aileler her akşam yemeğinden sonra kanepede televizyon setinin önünde oturmak için bir araya gelmiyorlar. Bu kadar üzgün, doğru. İnsanlar hala böyle TV izlese de, birçok kişi akıllı telefonların ve tabletlerin izin verdiği TV’leri almak istiyor.

Artık akıllı cihazlarla yatak odanızda, kanepenizde, verandada, metroda veya istediğiniz yerde TV izlemek artık mümkün. GSE Smart IPTV uygulaması burada parlıyor. Oynatıcıyı akıllı TV’lerde ve OSX cihazlarında kullanmaya devam etmenize rağmen, özellikle diğer cihazlardan daha akıllı cihazlar için tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, GSE Smart IPTV oynatıcının bir alt par kullanıcı arayüzü ve sınırlı özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere birkaç sorunu vardır. Temel olarak, bu IPTV oynatıcı teknoloji meraklıları için uygun değildir. Ayrıca, çalma listelerinizi uygulama içinde yönetemezsiniz, bu da sinir bozucu olabilir.

Sonuç olarak, GSE Smart IPTV oynatıcı, akıllı telefonlar ve tabletler için en duyarlı boyutlandırma yeteneklerinden bazılarını sağlar. Son zamanlarda, GSE Smart IPTV oynatıcı Android pazarından uzaklaşmaya ve Apple pazarına daha da ilerlemeye başlıyor, ancak her iki işletim sisteminde de kullanmak harika.

7. Akıllı IPTV: LG ve Samsung Akıllı TV’ler için En İyi Oyuncu

Akıllı IPTV: LG ve Samsung Akıllı TV'ler için En İyi Oyuncu

Samsung veya LG akıllı televizyon setiniz varsa, bu IPTV oynatıcıya dikkat etmek isteyeceksiniz. Akıllı IPTV, bu 2 TV markası için açıkça yapıldı ve bir Samsung veya LG TV’niz varsa ve IPTV ile izleme deneyiminizi artırmak istiyorsanız en iyi seçenek haline geldi. Sadece Samsung ve LG akıllı TV’ler için yapılmış olmasına rağmen, Smart IPTV’nin Android cihazlarda da kullanılabileceğini unutmayın.

Bir IPTV hizmetini kullanmak için akıllı TV kullanırken, hatasız, kullanıcı dostu bir deneyime sahip olmak her zaman kolay değildir. Ancak, Smart IPTV bu sorunların bazılarını çözerek Smart TV hayranlarının IPTV deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Smart IPTV en güzel tasarlanmış oyuncu değil, aynı zamanda sezgisel değil, ancak diğer oyuncuların yapabileceği akıllı bir TV’ye büyük kodlama sorunları getirmeyecek. Ayrıca, çalma listesi seçenekleri rakiplerine kıyasla oldukça basit oldukları için şaşırtıcı değil.

8. Tembel IPTV: Android için En İyi IPTV Oynatıcı

Tembel IPTV: Android için En İyi IPTV Oynatıcı

Android severler, dikkat edin. Bu uygulama sizi düşünerek yapılmıştır. Tembel IPTV, özellikle Android cihazlar için yapılmış bir IPTV oynatıcı oluşturmak istedi. Diğer cihazlarla ve platformlarla uyumlu olmasına rağmen, Android sahipleri için en iyi deneyimi sunarak istikrarlı, işlevsel, kesintisiz bir genel deneyim sunar.

Adından tahmin edebileceğiniz gibi, tembelseniz veya sadece kullanımı kolay bir şey istiyorsanız, IPTV en iyi seçeneğiniz olabilir. Çalma listesi işlevselliği, diğer birçok format arasında bir m3u oynatıcı içerir. Bunun da ötesinde, diğer IPTV oyuncuları arasında bir mücadele olabilecek çalma listelerinizi güncellemek mükemmeldir.

Özelleştirme ve ekran işlevselliği ile ilgili olarak, Lazy IPTV Android kullanıcıları için etkileyici bir deneyim sunar. Düzeni ve stili kolayca özelleştirebilir ve menüdeki akış ve programlama işlevlerinde kolayca gezinebilirsiniz. Ayrıca, oynatma listelerinizin ve kanallarınızın birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini de görebilirsiniz. Çocuklarınız varsa, ebeveyn kontrolleri ayarlayabileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız.

9. Wiseplay: VR Yeteneği için En İyi IPTV Oynatıcı

Wiseplay: VR Yeteneği için En İyi IPTV Oynatıcı

Wiseplay, özellikle Android ve iOS kullanıcılarına hitap eden etkileyici bir IPTV oynatıcıdır. Bu, nihayetinde oynatıcının kapasitesini ve işlevselliğini sınırlasa da, TV’lerini istedikleri yere götürmek isteyen akıllı telefon izleyicileri için harika bir deneyim sunuyor.

Wiseplay sadece bir IPTV oynatıcı değil, aynı zamanda Windows Media Player veya en iyi 11 listemizdeki diğer medya oynatıcılara benzer tam bir medya merkezi. Wiseplay ve bu hepsi bir arada medya oynatıcıları arasındaki en büyük fark, bunun Android ve iOS sahiplerine, zorlu olabilen VLC gibi bir şeye kıyasla kesinlikle sorunsuz ve basit bir deneyim sunmak için yapıldığıdır.

Wiseplay’in sunduğu benzersiz özelliklerden biri de tam Sanal Gerçeklik desteğidir. Şu anda, hepsi bir arada bir medya merkezinde en kritik faktör olmayabilir, çünkü tonlarca VR içeriği olmadığından, önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli hale gelecektir.

10. Basit IPTV: Geliştirici Güncellemeleri için En İyi IPTV Oynatıcı

Apple cihazınız yoksa, ancak bir IPTV sağlayıcısının sunduğu her tür çalma listesini okuyabilen harika bir oynatıcı istiyorsanız, Simple TV’yi kullanmayı düşünebilirsiniz. Adın bir kısmı, bu oynatıcının hemen hemen her formatta kullanımı çok basit olmasıdır.

Önemli bir not, Simple IPTV, Windows dosya formatlarının çoğunu desteklese de, uygulamanın özellikle bilgisayarlar (OS veya Windows) göz önünde bulundurularak tasarlanmadığıdır. Bu nedenle, Simple TV neredeyse her şeyde kullanılabilse de, en iyi Android IPTV oynatıcı olarak kullanılır.

Sinir bozucu bir dezavantajı, uygulamayı her açtığınızda EPG dosyanızı yüklemeniz gerekebileceğidir, ancak kullandığınız akıllı TV’ye bağlıdır.

Günün sonunda, Basit IPTV harika bir IPTV oynatıcısı ve geliştiricileri herhangi bir soruna veya hataya çok hızlı bir şekilde yanıt veriyor, bu nedenle herhangi bir noktada uzun duruş süreleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca, kullanıcılarından iyi geribildirim alırlar ve kullanıcı istekleri üzerine uygulamayı güncellemek için çalışırlar.

11. IPTV Smarters: En İyi IPTV Abonelik Yöneticisi

IPTV Smarters, IPTV aboneliklerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. IPTV Smarters’ın Fire TV cihazlarına FireStick TV cihazlarına yandan yüklenmesi gerekirken, iOS ve Android akıllı telefon kullanıcılarına da açıktır.

IPTV Smarters’ın en güzel yanı, bir video oynatıcı veya arayüz için bir IPTV sağlayıcısına güvenmeniz gerekmemesidir. IPTV aboneliğinizi entegre etmenizi sağlar, her kanalı kesintisiz bir arayüzde düzenler. Ayrıca, hemen görüntülemeyi kolaylaştıran kendi video oynatıcısına sahiptir.

Daha iyi IPTV çalıştırmak ve çalıştırmak için M3U Url veya Xtream Kodları API’sı üzerinden oturum açmanız yeterlidir. Diğer IPTV oynatıcılara benzer şekilde, aynı sağlayıcıdan veya farklı bir sağlayıcıdan gelseler de birden çok IPTV aboneliğinde oturum açabilirsiniz.


IPTV Abonelik Hizmetinizi Bugün Edinin

Artık piyasadaki en iyi 11 IPTV oynatıcısını çivilediğinize ve dalmaya hazır olduğunuza göre, en sevdiğiniz programları izlemeye başlamak için IPTV abonelik hizmetinizi ayarlamanız gerekir.

Dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir cihazda en sevdiğiniz TV şovlarına sınırsız erişim istiyorsanız, IPTValT’i seveceksiniz.

Şunlara erişebileceksiniz:

 • Binlerce HD Televizyon Kanalı
 • Haftalık Güncellenen Filmler ve TV Şovları
 • Yüksek Kaliteli Video Akışı
 • 7/24 Müşteri Desteği

Bize güvenen 27.000’den fazla müşteriye katılın.

14 günlük para iade garantimiz% 100 destekleniyor.

Toplam 2 Yorum Var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


 1. İPTV PLAYER | En iyi İPTV Server Hizmeti | Kanallar | Test | | 4 Mart 2020

  […] bir modem bulunmaktadır. Televizyonlarınızın internete bağlantısı yapılabilmesi için araya İptvkutu yerleştirildiğinde, İptvhizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bizim ile irtibat […]

  Cevapla
 2. iptv smarters pro-kurulum 2020 | iptv smarters pro-kurulum 2020 | 1 Mart 2020

  […] IPTV uygulaması  IPTV Smarters ve  Windows, Android ve iOS için ücretsiz olarak sunulan IPTV Smarters Pro , kullanıcıların en popüler IPTV Smarters Yorumlarıdır. Uygulama, EPG, Gruplar / Kategorili […]

  Cevapla
WhatsApp