4K Yayın
IPTVal.Org
4K Yayın

4K Yayın Keyfi

4K Nedir ?

Öncelikle 4K yayın nedir bu konuda bilgisi olmayanları biraz bilgilendirmek doğru olacaktır. 4K aslında teknik anlamda çözünürlük ifadesidir. Yani şu ki bir yayını izlerken renkler ve görüntü mat ise gerçeğinden daha uzak ise burada 4K Yayın var diyemeyiz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde yayıncılık ilkelerine uygun kalitede hizmet verdiğimizi özellikle belirtmek istiyoruz. 4K yayın hakkın da daha zala bilgi için Buraya Göz atabilirsiniz

Muhteşem Görüntü Kalitesi

İpTV kullanıcısı olacaksanız aynı zamanda yayınlarınızı da 4K ile izleyeceksiniz. Kaliteli bir görüntü ile izlenecek ne bir sinemaya ne de bir futbol maçına doyum olur. İnternet yayıncılığının öncülerinden olan firmamız sizlere çağımızın en büyük gelişmesi olan  Yayın izleme şansını da sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakinen takip eden firmamız sizler için her daim en iyisini yapma gayreti içerisindedir.

İnanılmaz 4K Çözünürlüğü

Yayınlarımızı izlerken alacağınız haz sizlere “iyi ki firmanızdan yayın aldım” dedirtecek kadar büyük olacak. Bunun için bizlerle tanışmak için acele etmenizi öneririz. Kesintisiz ve kaliteli yayıncılığı sizlere yaşatmak isteriz. Sizler de ailemizin bir üyesi olun, avantajlı fiyat ve ödeme koşullarından yararlanarak keyif dolu dakikalar geçirin.

Kalite TAM 4K / HD

Kanallarımızın çoğu HD kalitesinde, bazıları 4K kalitesinde mevcuttur. 3D kanalları da destekliyoruz.

En İyi 4K IPTV – Anında Etkinleştirme ve Kurulum Ücreti Olmadan Dünya Çapında Sunucu Desteği Aboneliği. Tüm Günlük Cihazlarınızı Kapsar. 5000+ 4k / HD kanal ile 7/24 TV Şovları ve mükemmel görüntü kalitesi  .1/3/6 Ay veya 1 Yıllık Paketler arasın dan seçim yapın.

Alman platform operatörü M7 Deutschland, IPTV servis sağlayıcısı BrightBlue’ya üç Ultra HD (UHD) kanalı için sinyal sağlıyor.

BrightBlue ortakları artık müşterilerine Insight TV UHD, Moda 4K ve UHD kalitesinde LoveNature 4k sunabilir. M7 , Haziran 2019’da üç kanalı kablo portföyüne ekledi .

Hareketle birlikte BrightBlue, şirketlerin kendi markaları altında çok ekranlı bir IPTV platformunu kullanmalarını sağlayan anahtar teslim beyaz etiket çözümünün bir parçası olarak UHD teklifini fiber optik ağ operatörleri, şehir taşıyıcıları ve diğer ortaklar için kullanılabilir hale getiriyor.

WhatsApp