İade Garantisi
IPTVal.Org
İade Garantisi

Aklınızdaki soru

Alınan hizmet ve ürünler ile ilgili olarak her daim akıllarda olan konulardan biri de iade konusudur. Eğer ürün istediğim gibi çıkmazsa, yayından memnun kalmazsam gibi endişeler taşıyarak alınan bir İpTV yayını için de çoğu zaman aynı durumlar söz konusu olabilmektedir. Birçok kişi tarafından halen daha yayın kalitesi bilinmeyen yayınlarımızdan memnuniyetsizlik yaşayacak kişi sayısının da az olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

7 Gün içinde iade

Ancak burada yine de belirtmek isteriz ki her üründe ve hizmette olduğu gibi firmamızda sizlere iade garantisi sunmaktadır. Yayını aldınız ancak 7 gün içerisinde pişmanlık duydunuz diyelim. Cayma hakkınızdan yararlanabilirsiniz. Ancak burada sizlere sunmuş olduğumuz konulara dikkat ederek iade gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İade şartları

Firmamızdan aldığınız İpTVler için iade garantisinden yararlanmak üzere yapmanız gereken öncelikle sizlere orijinal kutusunda verilen ürün aynı şekilde fatura ve kutusu ile tarafımıza ulaştırmaktır. Kullanıcı hatası sebebi ile arızalanmış ürünlerin iade alınamayacağı hususunda da burada sizlere bilgi vermiş olalım. Sonuç itibari ile iade garantisi veriyor olsak dahi bunu belirli koşullarla verdiğimizi de ayrıca bilmeniz doğru olacaktır.

WhatsApp