iptv hakkında
×
IPTVal.Org
iptv hakkında

IPTV Hakkında Detaylar

İnternet iletişiminin ve bağlantı hızlarının gelişmesiyle birlikte internet üzerinden online TV izleme özelliği de gelişmiş durumdadır. Destekleyen uydu cihazları ve internet üzerinde bulunan multimedya özelliği ile iptv özelliği kullanıcılarına tüm dünya kanallarını evlerine taşıma imkanı sunmaktadır. iptv nedir sorusuna, internet üzerinden çeşitli server kanalları ile sağlanan yayın akışının internet ortamından destekleyen TV, uydu cihazı ve bilgisayar ortamlarına taşınmasıdır, cevabı verilebilir. Ayrıca iptv özelliği için ekstra herhangi bir cihaz gerekmemektedir.

Iptv Nedir?

Hiçbir çanak anten ve uydu frekanslarına ihtiyaç duyulmadan, fiber optik kablo desteği ile gelen sinyalleri ve TV yayınlarının internet bağlantısı kullanılarak, TV programlarının yayın akışının televizyon ve bilgisayar ortamına aktarılmasıdır. Binlerce kanalı içerisinde barındıran iptv, yayın kalitesi olarak da tatmin edici özelliklere sahiptir. Kota dostu adı verilen SD, yani düşük kaliteli yayın ile standart bir yayın kalitesi sağlanırken, hdiptv ve ultra iptv özellikleri ile yüksek kaliteli iptv yayını sağlanmaktadır. Bu yayınların sağlıklı izlenebilmesi için yüksek bağlantı hızına sahip bir internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

Iptv Nereden Satın Alınmalıdır?

Iptv, kablosuz, çanak anten kullanılmadan, sadece internet bağlantısı kullanılarak oldukça avantajlı bir kullanıma sahiptir. Iptv özelliği yaygınlaştıkça insanlarda bu ürünün nereden satın alınabileceği sorusu oluşmaktadır. Arama motorlarında sıkça aratılan iptv satın al sonuçlarına bakıldığında çeşitli server desteği sağlayan internet siteleri karşımıza çıkmaktadır. Bu internet adresleri içerisinde bağlantı ve görüntü kalitesi olarak, fiyat avantajı sunabilen birçok satış kanalı bulunmaktadır. Bu internet adresleri içerisinde bu özellikleri sağlayan www.iptval.orgm olarak kullanıcılarımıza kaliteli ve hızlı bir iptv hizmeti sağlamaktayız. Fiyat avantajı olarak oldukça özel kampanyalara sahip olan iptvalailesi olarak aynı zamanda güvenli sorunsuz bir hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz.

Iptv Satın Almak İçin Neler Gereklidir?

İptvyayın akışına sahip olabilmek için öncelikle sağlıklı bir internet bağlantısına sahip olmak gerekmektedir. Düşük bağlantı hızına sahip internet sağlayıcıları iptv yayın akışını olumsuz etkilemektedir. Bağlantı kopması, yayınların donması ve düşük kaliteli yayın gelmesi bağlantı hızıyla alakalı sorunlardır. Ayrıca iptv kullanımı için, iptv desteği sağlayan uydu cihazı ya da iptv destekli smart TV tercih edilmelidir. iptv özellikli uydu cihazlarında sağlıklı bir yayın alabilmek için uydu cihazının özellikle yüksek hızlı bir konfigürasyona sahip olması gerekmektedir. Iptv özelliğinin kullanımı için ekstra hiçbir cihaza gerek duyulmamaktadır.

iptval Nedir?

2012 yılında kurulan ve Hollanda merkezli bir Server sunucusuna sahip olan, kaliteli hizmetin adresidir. Dünyanın her yerine iptv hizmeti sağlayan iptval, Server hizmetleri açısından öncü bir iptv platformudur. Oldukça uzman bir kadroyla hizmet veren iptval, donmayan, yayın akışında herhangi bir kesinti sorunu yaşatmayan ve herhangi bir sorunda sürekli profesyonel bir destek sağlayan bir destek ekibine sahip olmasıyla birlikte, memnuniyetsizlik durumunda geri iade hizmeti sağlayarak ürününe yüzde 100 güvenen bir iptv sağlayıcısıdır.

www.iptval.orgm internet adresi üzerinde bulunan whatsapp destek özelliği ile her saniye iletişim sağlanabilmesi ve aynı adres üzerinde bulunan web TV özelliği ile tüm yayınların bilgisayar ortamından izlenebilmesi iptval’nin en avantajlı özelliklerindendir. Surıptv özelliğinin kullanımı için ayrıca mobil uygulama desteği bulunmaktadır. Bu özelliklerin kullanılabilmesi için iptval tarafından sağlanan MU3 linkinin ya da üyelik bilgilerinin yazılıma girilmesi yeterlidir.

iptval İçeriğinde Bulunan Kanallar Nelerdir?

iptval oldukça zengin bir içeriğe sahip olmakla birlikte, birçok dünya kanalını da içeriğinde barındırmaktadır. Sürekli güncellenen kanallar içerisinde belgesel, spor, film, dizi, haber, çocuk, müzik, dini, ulusal ve ülke kanalları bulunmaktadır. Ayrıca Vod özelliği ile sürekli güncellenen film ve dizi arşivini içeriğinde barındırmaktadır.

iptval Üyelik Şartları ve Fiyatları Nelerdir?

iptval, kullanıcılarına özel kampanyalarıyla oldukça avantajlı bir yayın akışı sağlamaktadır. İster aylık ister yıllık abonelikler alınarak iptv özelliği aktif edilebilmektedir. Diğer iptv sağlayıcılarına göre oldukça uygun fiyatlara sahip olan iptval olarak, kullanıcılarımıza özel 1 aylık deneme paketi, 12 aylık premium paketi ya da 6 aylık en çok satan paketi kampanyaları yapmaktayız. Bu paketlerin yanı sıra 7/24 teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Bilgisayar ve internet ortamının bulunduğu her yerde kullanılabilen iptv, özellikle spor yayınları konusunda izleme kolaylığı sağlamaktadır. Maç yayınlarının yoğun kullanımı nedeniyle sürekli kesintiye uğrayan iptv, iptval platformunun sağladığı kaliteli Server hizmeti ile bu sorunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle hem fiyat hem de kaliteli yayın avantajı sayesinde iptval, en çok tercih edilen platformlar arasındadır.

Yüzde 100 müşteri memnuniyetine sahip olan iptval, gün geçtikçe daha fazla müşterisine en kaliteli hizmeti sağlanmaktadır.

iptval Özelliğini Nasıl Kullanabilirim?

iptval özelliğini kullanabilmek için öncelikle internet sitemiz üzerinden satın al seçeneği seçilir. Size uygun üyelik paketi seçilerek satın alma işlemi seçilerek Whatsappüzerinden müşteri temsilcisine yönlendirme yapılır ve online satış işlemi başlatılır. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme sonucunda üyelik işlemleri başlatılarak MU3 linki ve kullanıcı adı şifre bilgileri verilir. Mu3 ya da kullanıcı bilgileri kullanılacak olan cihaz üzerine girilerek yayın akışı başlatılır ve iptval ailesinin sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve 7/24 teknik destek hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Smart tv özelliği bulunan televizyon, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden kesintisiz bir şekilde yayın akışını takip edebilirsiniz.

iptval Memnuniyetsizlik Durumunda Ne Yapmalıyım?

iptval ailesi olarak, kullanıcılarımıza 7/24 profesyonel destek sunmaktayız. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda iletilmiş olan sorunun en kısa sürede çözüme kavuşması, müşterilerimizin iptval ailesine olan güvenini devam ettirmek amacıyla oldukça önemlidir. Bu nedenle Her türlü sorun şikayet ve önerilerinizi internet sitemiz üzerinden Whatsappdestek kısmından iletmeniz gerekmektedir. Sorunların en kısa sürede çözümlenmesi ve çözümlenmeyen durumlarda ve memnuniyetsizlik durumunda para iadesi garanti etmekteyiz. İnternet hızının yüksek olması ve internet problemli sorunların oluşmaması için bağlantı hızının test edilmesi önemle rica edilmektedir. Yayın donması bağlantı kopması gibi sorunların ana nedeni bağlantı hızı ve kalitesinden kaynaklanmaktadır.

iptval Bayilik Özelliği Var mı?

iptval bayiliği için öncelikle 1000 TL karşılığı 1000 kredi alınması gerekmektedir. Yapılan her paket satışında satış değeri bu krediden düşerek kar elde etme durumunda hesap artıya geçerek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Bayilik üzerinden kazanç sağlamak için satış işlemlerini önemsemek ve iyi bir müşteri potansiyeli oluşturmak gerekmektedir. Yapılan satışlar için sağlanan teknik destek hizmetleri müşteri temsilcilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ayrıca müşterilerimize tanıtım amacı ile sunulan 1 saatlik test yayınımız bulunmaktadır. 1 saatlik test yayını bilgilerini internet sitemiz üzerinden alarak deneyebilirsiniz. Bayilik olarak kazanılan her kredi bayilerimiz için kazanç anlamına gelmektedir. Bayilerimize özel kazanç sitemi internet sitemiz üzerinde açıklanmıştır. Ayrıca bayilerimize özel sunulan panel sistemi bulunmaktadır. Bu panel üzerinden satışı yapılan üyelerin takipleri gerçekleştirilmektedir.

Bayiliğin Belli Bir Süresi var Mı?

Bayilerimizin kazandırdığı müşteriler devam ettiği sürece herhangi bir bayilik sonlandırması yapılmamaktadır. Oldukça aktif çalışan bayilerimiz sayesinde kazandırılan her müşteri iptval ailesinin de büyümesine katkı sağlayacaktır.

Toplam 0 Yorum Var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    WhatsApp