İPTV PLAYER
×
IPTVal.Org
İPTV PLAYER

İptvPlayer

Son yıllarda insanların televizyon seyretme alışkanlıklarında azalmalar olduğu gözlemlenmektedir. Bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Bazı kanalların düşük görüntü özellikleri kullanması, kullanıcıların aradıkları programları bulamaması, ya da internet kullanımının yaygınlaşmasıyla insanların bazı programları internet üzerinden takip ediyor olmasıdır. İptv Player

Firmamız insanlara aradıkları tüm programları ve filmleri üstün görüntü kalitesi ile istedikleri zaman seyredebilmeleri için İptv Player hizmeti vermektedir. İptv hizmetlerinden faydalanabilmeniz için evinizde internet erişiminin olması yeterlidir. Bu hizmetleri bilgisayarınız üzerinden veya İptv Player kutu bağlatışı ile televizyonunuzdan takip edebilirsiniz. Günümüzde yeni teknoloji televizyonların internet bağlantı özelliklerinin olması bu avantajı sağlamaktadır.

İptv Nasıl Çalışır?

Bugün hepimizi evinde internet bağlantıları için kullandığımız bir modem bulunmaktadır. Televizyonlarınızın internete bağlantısı yapılabilmesi için araya İptvkutu yerleştirildiğinde, İptvhizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bizim ile irtibat kurmanız ve aylık üyelik oluşturmanız yeterlidir. Sizlere yüksek görüntü özellikli deneme yayını hizmeti verilmesin sağlayarak İptvPlayer’inavantajlarını göstermeye çalışmaktayız. İptv çalışması için internet hızınızın 10 Mbps ile 100 Mbps arasında olması gerekir. İnternet hızınız yüksek olduğunda film indirme ve aynı anda izleme imkanınız bulunacaktır.

İptv Uyumlu Televizyonlar

İptv Player sistemleri için firmamıza müracaat edebilirsiniz. En çok sorulan sorular arasında, İptv Player tüm televizyonlara uyumlumu sorusudur. İptv eski tip televizyonlara uyumlu değildir. Uyumlu olabilmesi için televizyonun yeni model olması ve internet erişimine açık olması gerekir. İnternet bağlantı özelliği olan televizyonlardan internete bağlantı yapabilir ve gezintiye başlayabilirsiniz. İptv sayesinde, istediğiniz programları için hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetler için bir zaman dilimi belirleyebilir ve günün o saatlerinde istediğiniz yayını seçebilirsiniz.

İptv Kullanabilmek İçin Ne Gerekiyor?

İptvPlayer’ikullanabilmek için firmamız ile iletişim kurmanız ve İptvüyeliği oluşturmanız gerekiyor. Öncelikle internet alt yapı sisteminizin bulunması ve internet hızınızın yüksek olması gerekiyor. İnternetiniz yeterli seviyede, akıllı televizyonunuzda varsa, İptvPlayer’ifirmamızdan temin edebilirsiniz.

İptv hizmetlerini farklı seçenekler ile alabilirsiniz. Firmamız aylık üyelik oluşturmakta, süre dolduğunda siz kendiniz firmamız ile iletişim kurarak üyeliğinizi uzatabiliyorsunuz. Hizmet seçenekleri arasında, günün belirli saatlerinde sadece film hizmeti almak, belirli programları izlemek ya da kesintisiz İptvhizmeti almak bulunmaktadır.

İptv Kurulumu

Firmamız ile iletişim kurarak İptvüyeliği oluşturduğunuzda, firmamız İptv Player cihazınızı getirerek evinize kurmaktadır. İnternet modeminden gelen internet kablosunu İptvPlayer’ebağlıyor, bu cihazdan da HDMİ kablosu ile televizyonunuza bağlantı yapmaktayız. HDMİ kablosu kullanmaktaki amacımız görüntü kalitesinin yüksek olmasını sağlamaktır.

Bağlantı kurulumu yapıldıktan sonra, üyelik durumunuza göre kanal ayarlaması yapılır, kanal listelerinin bulunduğu link cihaza tanıtılır. Sizler aylık üyelik ücretinize göre bu kanalları seyretmeye başlayabilirsiniz. İptv Player kutusunun kendisine ait bir “mac adresi” bulunmaktadır. Bu adres üzerinden internet bağlantısı yapılır ve gerekli güncellemeler yüklenir.

Sisteme tanıtılan tüm kanallar servis sağlayıcı tarafından şifrelenmiştir. Şifrelemenin amacı kanalların ücretli olarak seyredilmesini sağlamaktır. Sizler üyelik paketinize göre belirlediğiniz kanalları şifresiz olarak seyredebileceksiniz. Şifreli olarak gelen yayınlar İptv Player cihazınız tarafından çözülecek ve size şifresiz olarak gösterilecektir. Diğer kanalları sizlerde şifreli olarak görecek ve seyredemeyeceksiniz. İptv Player ihtiyaçlarınız için firmamızı aramanız yeterlidir.
https://iptval.org

Toplam 2 Yorum Var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


 1. oguzhan | 14 Mart 2020

  iptv test istiyorum

  Cevapla
  • admin | 14 Mart 2020

   test yayını gönderilmiştir

   Cevapla
WhatsApp