İPTV TEST YAYINI
×
IPTVal.Org
İPTV TEST YAYINI

IPTV Test Yayını

Evde vakit geçirdiğiniz zaman ya da işten yorgun geldiğiniz bir günde akşam evde ailenizle birlikle güzel bir film seyrederek zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak televizyon kanallarında istediğiniz özellikle bir film bulamayabilirsiniz. Bu aşamada IPTV sizlere istediğiniz tüm filmleri sunacaktır. IPTV kullanabilmeniz için evinizde internet erişimin olması yeterlidir. Firmamız aylık paketler halinde IPTV hizmetleri vermektedir. Bilgisayarınızdan veya bir IPTV kutusu sayesinde televizyonunuzdan IPTV erişim yaparak istediğiniz filmleri seyredebilirsiniz. IPTV test yayınlarını alarak deneyebilirsiniz.

IPTV için İnternet

IPTV bağlantısı için herhangi bir antene ihtiyaç duyulmamaktadır. IPTV test yayınları ve normal yayınları fiber kablo ile gelmekte, internet bağlantı kablonuz aracılığı ile alabilirsiniz. Firmamız internet hızınızın ortalama 10 Mbps olmasını önermektedir. 10 ile 100 Mbps hızı arası internet erişimlerinde IPTV programlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Satın almış olduğunuz aylık paket şifresini girerek bilgisayarınızdan bile kolaylıkla seyredebilirsiniz.

IPTV Çeşitleri

IPTV yayınları üç farklı seçenekle sunulmaktadır. Birincisi, isteğe bağlı olarak izlenen video olarak adlandırılır. Çevrim için film sitesi (Netflix) hizmetidir. İstediğiniz bir programı ya da filmi seçerek izlersiniz, o programı ücretini öder ve izlemeye devam edersiniz. İkincisi, zaman kaydırmalı IPTV denilen, sizin için belirlenen zaman aralıklarında yapılan yayınlardır. Üçüncüsü ise, Ip üzerinden internetten canlı yapılan yayınlardır. Tüm yayınları kullanıcılar bilgisayarlarından ya da set üstü kutu ile televizyonlarından seyredebilirler.

IPTV Nasıl Çalışır?

Firmamız sizlere IPTV test yayınlarını önererek yayın kalitesini ve çalışma şeklini görmenizi sağlamaktadır. IPTVhizmetlerini aylık paketler halinde firmamızdan alabilirsiniz. IPTV, internet protokolünü kullanır ve daha önceden kaydedilmiş video formatındaki verileri dijital formata dönüştürerek yayınlar. Son teknolojiler ile yapılan kayıtların çoğu dijital formatta yapıldığı için bu çevirme işlemi sadece analog sistemleri için uygulanır.

Geniş bant kısıtlamaları olmadan ve ara belleğe veri depolamadan yayın akışını sorunsuz gerçekleştirmektedir. Sorunsuz çalışması ve istenilen programların seyredilmesi, gelecekte televizyon teknolojisinin IPTV’lerden oluşabileceği düşünülmektedir.

İnternet teknolojisinin hızlı gelişmesi, internet hızlarının artması, bu teknolojinin gelişmesini ve kullanımının yaygınlaşmasını sağlayacaktır. İstediğiniz zaman istediğiniz filmi, programı yüksek görüntü kalitesi ile seyredebileceksiniz. Ayrıca televizyon seyretmek için çatılara anten kurmanıza da gerek yoktur.

Ücretsiz Test Yayını

IPTV hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde, IPTV test yayınlarını deneme amaçlı olarak sizlere ücretsiz sunmaktayız. Deneme yayınlarında görmüş olduğunuz tüm görüntü kalitesi, bağlantı performansı gibi özellikler, ücretli yayınlarda da en az bu derecede olacaktır. Firmamızdan aylık IPTV aldığınızda hesabınız hemen aktif edilecek ve sizler seyretmeye başlayabileceksiniz.

Deneme yayınları ücretsiz olarak 3 saat olarak verilmektedir. Deneme yayınları alabilmek için bizlere SMS gönderebilirsiniz. SMS olarak, adınızı ve soyadınızı aralarına boşluk bırakarak, telefon numaranızı, deneme yayını paket tercihini yaparak göndermelisiniz. Telefonunuza kötü kullanımların engellemek için onay kodu gönderilir, telefonunuza gelen onay kodunu girmeniz yeterlidir
https://iptval.org Adresinden Deneme yayını alabilirsiniz

 

 

Toplam 146 Yorum Var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


 1. Necati | 24 Aralık 2020

  Test istiyorum

  Cevapla
 2. OsmanFethi | 5 Aralık 2020

  test yayını istiyorum

  Cevapla
 3. Ali | 29 Kasım 2020

  Test yayını istemekteyim.

  Cevapla
WhatsApp