Nasıl Yüklerim
×
IPTVal.Org
Nasıl Yüklerim

Hangi Android Cihazlar İPTV İle Uyumlu?

Android cihazların hangilerinin İpTV ile uyumlu olduğu konusu üzerine birkaç bilgiyi paylaşmak istiyoruz. Öncelikle işletim sistemi android olan tablet, telefon gibi cihazlarda rahatlıkla kullanım imkânınız olduğunu söyleyebiliriz. Ancak hangi marka cihaz İPTV ile uyumlu derseniz bunun için uzmanlık gerektiren bir konu olduğu için sizi canlı destek hattımıza yönlendirmeyi uygun buluyoruz.

İpTV Android Cihazlarda Donma Yapar Mı?

İpTV yüksek kalitede yayın imkânı sunmaktadır. Cihaz farkı olmaksızın yeter ki cihazının İpTV Kullanımına uygun olsun tüm dizileri, belgeselleri, spor kanallarını, müzik kanallarını, sinema ve çocuk gibi birçok kanalı donma olmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Herhangi bir donma sorunu yaşadığınızı var sayalım. Bu tarz durumlarda da yayın sağlayıcınız olan firmamız ile iletişim halinde olmanız halinde problem kaynağını öğrenebilirsiniz.

İpTV Android Cihazdaki Yayını TV ye Yansıtabilir Miyim?
İpTV Android sistemli cep telefonunuzda izliyorsunuz ancak tüm aile birlikte izlemek istediğiniz bir sinema filmi buldunuz. Bir imkân olsa da TV ye görüntüyü aktarıp ailece izlesek diye düşünüyorsanız, yazımızın bu bölümüne dikkatinizi çekmek istiyoruz. Android cihazların büyük bir çoğunluğunda direk ekran yansıtma özelliği bulunmaktadır. Ancak tüplü bir televizyona yansıtma yapamayacağınızı da bilmeniz gerekir. Bunun için özellikle smart tv özellikli bir Televizyonunuz olması gerekmektedir. Yansıtma ile ilgili bir sorun yaşadığınızda da müracaatınız her zamanki gibi canlı destek hattımız olmalıdır.

Tüm Uygulamalar Android Cihazlarla İpTV İzlemek İçin Uyumlu Mu?
Uygulamasını indirdiğimiz o kadar çok program var ki bazen cep telefonlarımız donma noktasına kadar gelebiliyor. İpTV Kullanıcısı olmak ve android cihazınıza tüm uygulamaların uyumlu olup olmadığını öğrenmek için firmamız iletişim bilgilerinden yetkililerimizden destek alabilirsiniz. Hangi uygulama uyumlu hangisi uyumsuz deneme yanılma yöntemi ile denemeniz tavsiye edilmeyen durumlar arasındadır.

SMART-İPTV

Smart-İPTV talepleriniz için canlı destek hattımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Eğer Smarttv özelliğine sahip bir televizyonunuz var ise ve İpTV Yayınlarını yüksek kalitede izlemek istiyorsanız en doğru yayın sağlayıcı firma olarak sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Günümüzde teknolojinin bu denli hızlı ilerlemesi ile birlikte Smarttv televizyonların kullanımı da hızla artmaktadır. Hem görüntü kalitesi hem de yayıncılıkta son noktaya gelmiş olan İpTV kullanımını desteklemesi sebebi ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam etmektedir.

Smart TV lerde Uygulama Nereden Temin Ediliyor

Smart TV kullanıyorsanız artık İpTV Yayınları bir tık uzanığınızda. İpTV uyumlu bir alıcı satın almanıza gerek kalmadan Smart TV market bölümüne giriş yaparak uygulamayı indirebilirsiniz. Eğer market bölümünde uygulama mevcut değil ise televizyonunuzun teknik servisi ile irtibat kurarak uygulama hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Uygulamayı televizyona indirdikten sonra ise kanal listesi için canlı destek hattımız ile irtibat kurabilirsiniz. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra Smart-İPTV yayınlarını izlemenin keyfine varmak ise sizlere düşer.

Smart-İpTV Uygulaması Ücretli Mi?
Smart-İPTV Uygulaması ücretsizdir. Ancak aktif edilebilmesi için bir aktivasyon ücreti ödemeniz gerekebilir. Ödeyeceğiniz aktivasyon ücretleri hakkında firmamızdan bilgi almanız doğru olacaktır. Düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlarla aktivasyon gerçekleştirmenize olanak sağlandığını da belirtmek isteriz.

Smart-İpTV Uygulaması İle Yayınlar Donmadan Sorunsuz İzlenebiliyor Mu?
Smart-İpTV Uygulaması ile izlenen yayınlarda sorun yaşamanız çok ender bir durumdur. Donma problemi olmadan reklamsız bir şekilde yayınları izleyebilmek için sizlere önerdiğimiz paketleri satın almanız doğru olacaktır. İster sinema paketi, isterseniz spor paketi uygun fiyat ve ödeme koşulları ile yayın alabileceğiniz bir firma olarak gerekli desteği sağlayacağımızı belirtiriz. Paket ücretleri içerik ve kanal sayılarına göre değişkenlik gösterdiğinden firmamızdan kesin bilgi almanız doğru olacaktır.

İPHONE-İPTV

İphone-İpTV uyumu çoğu zaman sorgulanmaktadır. İpTV kullanıcısı olup, İphone marka bir cihaz alan kişiler sorun yaşadıklarında ne yapacaklarını bilememektedir. Bilgisayar ve tablet ortamında ya da uyumlu bir cihaz ile televizyonda yayınları izlerken, her daim elimin altında olan telefon cihazı ile de izlemek istiyorum diyenlere önerimiz böyle bir husus meydana geldiğinde firma yetkililerimiz ile iletişim kurmanız yönünde olacaktır. Çeşitli forumlardan ve internet sitelerinden edineceğiniz bilgilerin çok da sağlıklı bilgiler olamayacağını aklınızdan çıkarmamanız doğru olacaktır.

İPHONE İle İPTV İzlemek İçin Cihaz Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

İşletim sistemi ios ve android olan tüm İphone telefonlarınızdan dilediğiniz yerde İpTV izlemenin keyfine varabilirsiniz. Kolay kurulum ve paket ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret ediniz.

İPTV İPHONE Modellerinin Tamamında Kullanılabilir Mi?

İphone markasının hemen hemen tüm modellerinde ios, android özellikli cihazlarınızda sorunsuz izleyebilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz yayını özgürce ve kaliteli bir görüntü ile izleme olanağı bulacağınız İpTV daha fazla hangi cihazlarda kullanılabilir canlı destek hattımıza danışabilirsiniz.

İPHONE İPTV Uygulamasını Nasıl Temin Ederim?

Keyifle tv izlemek isteyenlerin büyük bir çoğunluğu İpTV abonesi olarak sorunsuz yayın almaya devam etmektedir. İnternet üzerinden cep telefonlarına indirilen uygulamalar da mevcut olup, bu uygulamaların yayın sağlayıcı firmalar tarafından önerilenleri de. Burada sizin yapmanız gereken tek başınıza İpTV Yayını almaya uğraşmamaktır.

İphone İPTV Uygulamasını nasıl temin edeceğinizi bilmiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. En doğru yönlendirme uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Aksi taktirde birçok problem yaşamanız mümkündür. Sorun riskini sıfıra indirgemenin tek yolu ise konusunda uzman olan ekibimizden destek almaktır. Çevrenizde bulunan İpTV kullanıcıları da sorunsuz yayın izleme imkanını doğru yönlendirmelere borçludur.

En Çok Kullanılan İPTV Uygulamaları.

Gse Smart IPTV

RiPTV (Ücretli)

Flex IPTV

Go iPTV

Smartes İPTV

AMAZON İPTV NEDİR

Çok eski yılları düşünün. Normal yerli tv kanallarını dahi izleyebilmek için televizyon antenleri kullanılmaktayız. Sırası ile bunun yerini çanak antenler almaya başladı. Bir yandan uydu alıcılarına savaş açan kablolu tvler gündeme geldi. Günümüzde ise çanak anten, kablo tvvs hiçbir gereksinime ihtiyaç duyulmadan televizyon yayınlarını izleme imkanı bulabileceğimiz yayın sağlayıcılar rekabet halinde. Kullanıcıya kolay kullanım imkanı veren Amazon cihazları sayesinde İpTV yayınlarınızı kaliteli bir görüntü ile sorunsuz izleme imkanı

AMAZON İPTV Kurulum Aşamaları Nelerdir?
Sonuç itibari ile emeksiz ekmek olmaz. Eğer kaliteli bir yayın izleyeceğim diye düşünüyorsanız küçük de olsa bir emeğiniz olacaktır. İpTV son günlerin hızla yayılan bir yayın sağlayıcısıdır. Ancak bu yayınları sorunsuz izleyebilmek için uyumlu cihazlara sahip olmanız gerekmektedir. Smart Tv özellikli televizyonunuzda Smart İPTV programını indirmekle işe başlayabilirsiniz. Programı indirdim kanallar nerede diyorsanız biraz daha sabırlı olmanızı burada sizden istemiş olalım. Sırası ile o konu üzerinde de bilgi aktaracağız. Smart İPTV programını indirdikten sonra karşınıza gelen ekrandaki TV MAC numarasını not edin. Bu numara kurulum için hayati bir önem taşımaktadır.

Bu numarayı elinize alın ve yayın sağlayıcınız yani firmamız ile irtibat kurun. Otomatik olarak yükleme talep edebilir ya da kendiniz firmamızdan yayın linkini alarak siptv sitesine giriş yapın ve buradan yüklemeyi başlatın. Bu kadar basit bir kuruluma sahip olan cihazlar her geçen gün geliştiği için son teknoloji ile üretilmiş cihazları tercih etmeniz yayınların sorunsuz izlenmesi açısından önem taşımaktadır. Aklınıza takılan konularda canlı destek hattımızdan gerekli yardımları almanız mümkün olacaktır. Konusunda uzman arkadaşlarımız problem yaşadığınız hususlar ile ilgili bilgi ve tecrübelerine dayanarak sizleri en doğru şekilde yönlendirmektedirler.

Amazon İPTV Kurulumu ile ilgili olarak web sitemiz üzerinden bu yazımızın altına yorum bırakarak merak ettiğiniz hususlar hakkında bilgilendirilme talebinde bulunabilirsiniz.

DREAM STAR İPTV Kurulum

Hiç zorlanmadan kurulum yapabileceğiniz bir cihaz olması sebebi ile çok fazla problem yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Ancak yine de kurulum esnasında takıldığınız konular için firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Smarttv özellikli bir televizyon kullanmanız halinde kurulumun ne kadar da basit bir yöntemle yapılıyor olduğuna şahit olabilirsiniz.

DREAM STAR İPTV Kurulum Aşamaları
DREAM STAR İPTV Kurulum aşamalarına geçmeden önce firmamızla görüşecek size uygun bir paket seçeneğini de tercih edebileceğinizi bildirmek isteriz. Kullanacağınız paket ücretleri hakkında canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Şimdi sırası ile hangi adımlarla kurulum gerçekleştirebileceğinizi anlatalım.

Dream Star cihazına ait olan ve size verilen İPTV listesini bir usb ye alma işlemi ile başlıyoruz. Cihazla birlikte tarafınıza verilen kumanda üzerinde yer alan L/M tuşuna bastığınızda karşınızda bir ekran belirecektir. Bu ekranda yer alan multimedia ikonunu seçmelisiniz. Yine ardından karşınıza gelen ekran üzerinden İPTV ikonunu seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekrandaki kanal listesini silmeniz halinde kurulumu gerçekleştirme olanağı bulacaksınız. Bunun için ekranda yer alan “hepsini sil” “tamamını sil” gibi bir ikon bulunmaktadır. Bu ikon yardımı ile şifre alanına “0000” yazarak kanalların tamamını silmiş olursunuz. Ekranda bulunan mavi renkli “yükle” butonu ile kanal listesini yükleyebilirsiniz. Karşınıza seçmiş olduğunuz pakete ait tüm kanalların yer aldığı bir liste gelecektir. Şimdi sıra çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak keyifle programlarınızı izlemeye gelmiştir.

Görüldüğü üzere elinizde bir cihaz ve kumanda ile direktifleri harfiyen uygulamanız halinde kurulum gerçekleştirmemek için hiçbir nedeniniz bulunmamaktadır. Kurulum esnasında sistem kaynaklı veya cihaz kaynaklı bir sorun yaşamanız halinde firmamızdan destek almanız doğru olacaktır. Eğer sorun cihazdan kaynaklanıyor ise zaten garantisi bulunan cihazı en kısa sürede teknik servise garanti koşullarına uygun olarak götürerek kontrol ettirmelisiniz. Bu tarz problemlerin haricinde Dream Star İPTV Kurulumunda bir sıkıntı çıkmayacaktır. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz.

ENIGMA-2 İPTV Nasıl Yüklerim

ENIGMA 2 yazılımına sahip cihazlara rahatlıkla İPTV yüklemesi yapılabilmektedir. Bu konu üzerinde birçok forum sitesinde teknik tabirler kullanılarak açıklamaya yapılmaya çalışılmış. Ancak bu durumun çok daha başarılı sonuçlar getireceğini düşünmemekteyiz. Bu sebeple bu yazımızda kolay yükleme için izlemeniz gereken adımları daha anlaşılır bir dil ile sizlere aktarmak istedik. Televizyonu keyifle izlemek, istediğiniz programı, belgeseli ya çocuklarınızın hoşlanacağı türden çocuk kanallarını yüksek kaliteli izlemek için günümüz teknolojisi ile uyumlu IPTV yükleme esnasında sorun yaşamanız halinde yorum bırakmanız ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız doğru olacaktır. Klasik bir kanal kurulumundan daha meşakkatli ve bilgi gerektiren bir işlem olduğu için bir uzmandan destek almanız yararlı olacaktır.

Adım Adım ENIGMA 2 İPTV Yüklemesi

İki tip kurulum yöntemi ile kolaylıkla yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan biri Putty ile kurulum, bir diğeri ise DCC ile kurulumdur. Putty ile kurulum çok daha basit bir yöntemdir. Öncelikle İPTV yüklemesi yapılacak olan cihaza putty indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Telnet üzerinden bağlantı kurulması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra karşınıza bir kod ekranı gelecektir. Bu alana root yazıp onaylamalısınız. Akabinde firmamız tarafından size verilen wget/userbogoet kodunu kopyalayıp ekrana yapıştırın. Bu kodu yazdıktan sonra çıkış işlemini gerçekleştirin. Putty programından çıkmış olacaksınız. Ekran kapanıp tekrar açıldığında kurulumun başarı ile gerçekleştirilmiş olduğunu göreceksiniz.

Görüldüğü üzere birkaç basit adım ile ENIGMA 2 İPTV Yüklemesini yapmanız mümkündür. Yükleme esnasında karşılaştığınız bir problem olması halinde firmamıza ulaşmaktan çekinmeyin. Kaliteli bir yayın izlemeniz için sizlere her daim canlı destek sunan bir firma olarak sorunlarına çözümcü yaklaşım sergileyerek yaklaşmaktayız. Kendinizin karşınıza çıkan sorunlarla tek başına uğraşmanız halinde işin içinden çıkılamaz bir hal alabilir. Bu sebeple uzmanlarımız ile irtibat halinde olmanız daha doğru olacaktır.

Bu anlatımla yüklemesini gerçekleştirip izlemeye başlayan birçok üyemizin olduğunu söyleyebiliriz. Yeter ki sizlere anlatılan her bir adıma dikkat edilsin. En ufak bir ayrıntının kaçırılması halinde yükleme esnasında sorun yaşanması da muhtemel olacaktır. Bu gibi durumlarda eksik yönlendirme yaptığımızı düşünmeden önce ben nerede yanlış yaptım diye düşünmeniz daha doğru olur.

IPtvAl
IPTV Nedir

İPTV nedir, internet üzerinden görüntü ve ses aktarımı anlamına gelmektedir. Dünya üzerindeki birçok Televizyon servisleri IP Video Server kullanıp Internet üzerinden kendi yayınlarının izlenebilmesini sağlamışlardır. Aslında TV Sinyallerinin uydu veya karasal yayın aracılığı ile değil de internet üzerinden sağlanacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle de internet bağlantı hızının yüksek olması gerekir.
Bir yayın sağlayıcısı açısından IPTV karmaşık bir sistemdir. Kullanılması istenen tüm videolar için kaliteli bir depolama sistemine ve kullanıcıların istediği programları seçmesine izin veren bir arabirime ihtiyaç vardır.

BLOG
Son Blog Yayınları
Android için IPTV Extreme Pro 104.0 m3u
Android için IPTV Extreme Pro 104.0 m3u
Android için IPTV Extreme Pro 104.0 ( Ücretli ) APK *** LÜTFEN BU APP HERHANGİ BİR KANAL İÇERMEZ NOT *** *** UYGULAMANIN ÇALIŞMASI ICIN BİR...
>> DEVAMINI OKU
IPTV nedir ve yasal mı?
IPTV nedir ve yasal mı?
IPTV nedir ve yasal mı? Yayınlamadan Önce Bunu Okuyun! iptv yasal mı ? Her gün daha fazla insan temel kablo...
>> DEVAMINI OKU
iptv nedir nasıl kullanılır
iptv nedir nasıl kullanılır
IPTV Nedir? Videonun Geleceği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Medya ortamının bir parçası değilseniz, IPTV'yi duymadığınız için iyi bir şans var. Ama...
>> DEVAMINI OKU
YASAL UYARI

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden www.iptval.org sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.Hak İdda ettiğiniz içerigin kaldırılması için lütfen bize info@iptval.org adresinden ulaşın

WhatsApp